Profil spoločnosti

Prečo práve my?

Filozofia spoločnosti

Vážení zákazníci, stávalo sa Vám, že ste kúpili lacné parkety, laminátové podlahy, koberce alebo PVC a po 1-2 rokoch ste ich museli vyhodiť?

Filozofiou našej firmy je ponúkať iba kvalitné podlahy. Naša garancia za kvalitu je do 15 rokov. Štátne skúšobne nám na náš tovar vystavujú certifikáty kvality, ktoré Vám na požiadanie priložíme k tovaru.

NAŠE REFERENCIE

Zabezpečujeme nasledovný servis

  • rezanie na mieru
  • obšívanie
  • odborné poradenstvo pri výbere vhodnej kvality
  • rozvoz tovaru
  • dodávku a montáž kobercov, PVC krytín, plávajúcich podláh, interiérových dverí, športových povrchov a tapiet na stenu.

Charakteristika spoločnosti

Naša spoločnosť je na trhu od roku 1990. Zaoberáme sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom parkiet, meraných kobercov, kusových kobercov, PVC krytín, laminátových plávajúcich podláh, parkiet, tapiet na stenu, interiérových dverí a záclon.

V súčasnosti dodávame tovar viac ako 600 odberateľom v rámci Slovenska a Čiech. Tovar nakupujeme od svetových výrobcov, ktorí sú známi produktami vysokej kvality. Väčšinu týchto výrobcov zastupujeme exkluzívne. K najväčším prednostiam našej spoločnosti patrí kvalita dodávaného tovaru, rýchly dovoz a maximálna ústretovosť voči našim zákazníkom.